půjčovna lodí jizera - kánoe - rafty - Malá Skála
....
....
....
Vybavení Půjčovny lodí Jizera - Klokočí.cz
jh

Půjčovna lodí Jizera, Půjčovna lodí Ploučnice, Klokoci.cz

Vybavení půjčovny - kánoe, rafty a kajaky na Jizeře

I pro letošní sezónu 2014 jsme do naší půjčovny přikoupili nové kánoe, kajaky a také další rafty.
Pro lepší představu o vybavení naší půjčovny lodí si přehrajte:
Video ze sezóny 2012: Jizera vodácká - video 2012
Video ze sezóny 2011: Jizera vodácká - video 2011
Kánoe: Pořídili jsme pro Vás lodě od společnosti Železný, jde o nejlepší polyethylenové kánoe na evropském trhu. Naše lodě jsou dlouhé 4,5 metru a díky jejich šířce 88 cm, jsou výrazně stabilnější než ostatní plastové kanoe, tuhle loď hned tak nepřevrátíte. Vlnolamy na přídi a zvýšený masivní límec zabraňují zalévání lodi. Ergonomická ucha umožňují její pohodlné přenášení. Kánoe mají hladké dno (inverzní kýl je uvnitř), lodě jsou tak rychlé i na stojaté vodě. Tvar sedaček a jejich vybrání ve spodní části umožňuje pohodlné zakleknutí do lodi.
Kánoe jsou určeny pro dvě osoby, avšak v lodi je prostor i na porcelánek, pohodlně se k rodičům vejdou i jejich dvě menší ratolesti. Pro děti zapůjčíme přídavná sedátka.
Rafty: Na Jizeru a Kamenici do půjčovny lodí Jizera – Klokočí.cz jsme pořídili nové moderní symetrické rafty DENALI od české společnosti Robfin. Na raft se pohodlně vejde sedm dospěláků. Vodák za kormidlem nebo průvodce se již nemusí bát, že pojede s mokrým zadkem, jako tomu bylo u plavidel s otevřenou zádí.
Půjčovna lodí Jizera - rafty
Kajaky: Půjčujeme kajaky Bert od společnosti Železný.
Pádla: V půjčovně máme pádla různých délek odlišená barevným provedením, pádla jsou plastová s duralovou žerdí potaženou bužírkou, aby nestudila. Výrobcem našich pádel je firma TNP. Pádla jsou již v ceně výletu, k lodi dostanete jak pádla pro dospělé, tak pádla pro mrňata.
Plovací vesty: K dispozici jsou komfortní vesty Hiko s moderním sportovním střihem v provedení Safira a Swift, samozřejmě nechybí ani vesty Baby pro ty nejmenší.
Vesta Baby pro malé vodáky je vybavena záchranným límcem a rozpínacím popruhem na přezku mezi nohama, který brání vyklouznutí z vesty. V předu se zapíná dvěma přezkami s nastavitelnými popruhy. Je certifikovaná jako záchranná vesta s možností použití i pro neplavce. Vesty pro celou posádku, jsou již v ceně výletu.
Barely: Ke každé lodi si můžete zapůjčit dva padesáti litrové barely, do kánoe padnou na míru a suplují opěrku zad u háčka. Barely a lodní vaky jsou již v ceně výletu.
Přídavná sedátka pro děti: Ke kánoím vám rádi zapůjčíme nenasákavá sedátka pro děti. Když nepovezete dva velké barely vejde se vám do středu lodi přídavné sedátko pro porcelánek. Barely můžete nahradit lodním vakem, který vám také rádi zapůjčíme, umístíte ho do duté přídi nebo zádi kánoe.
Sedátka jsou v ceně výletu.
Portážní vozíky: K zapůjčení máme speciální portážní vozíky, na jeden vozík naložíte až dvě kánoe najednou nebo třeba raft. Můžete si tak usnadnit náročnější přenášení.
....
....