Půjčovna lodí Jizera - Farma Klokočí - kánoe - rafty - Malá Skála
....
....
....
Vybavení půjčovny koloběžek Klokočí - Malá Skála

Půjčovna koloběžek Malá Skála a Dolánky

Vybavení půjčovny Koloběžek

V Půjčovně koloběžek Klokočí.cz v Malé Skále a Dolánkách máme následující modely koloběžek:

Koloběžka Kostka Tour 3

Koloběžka Tour 3 s ocelovým rámem od českého výrobce Kostka. Přední dvacetišesti palcové kolo umožňuje pohodlnou a svižnou jízdu nejen dospělákům, ale také větším dětem (cca od deseti let věku). Nosnost koloběžky odpovídá stopadesáti kilogramům.
....
Půjčovna koloběžek Malá Skála - KOSTKA Tour 3

Koloběžka Kostka Hill 3

Koloběžka Hill 3 s ocelovým rámem od českého výrobce Kostka. Přední dvaceti palcové kolo umožňuje bezpečné ovládání také menším dětem, pro úplně nejmenší koloběžkáře máme v Půjčovně koloběžek Klokočí připravené modely Kostka Hill 3 s rovnými řídítky bez hrazdičky, tedy se sníženou výškou řídítek. Naopak vyšší řídítka do tvaru V s hrazdičkou umožňují zažít obratnost tohoto stroje i dospělákům. Tato koloběžka uveze stopadesát kilogramů, a proto se na ní nemusí bát postavit dospělák současně s dítětem. Rodič si tak může díky dlouhému nášlapu koloběžky, vézt dítě před sebou. Ratolest se rukama drží zmiňované hrazdičky, která je součástí řídítek.
....
Půjčovna koloběžek Malá Skála - KOSTKA Tour 3

Koloběžka Kickbike Sport G4

Koloběžka Sport G4 má osmadvaceti palcové přední kolo, díky kterému jde o velmi rychlé svezení, navíc má koloběžka Sport G4 kratší tuhý rám, který se neprohýbá a neubírá jezdci při odrazu energii. Koloběžka je vhodná pro dospělé jezdce a juniory. Velmi dobrý stroj pro dlouhé sjezdy po asfaltu.
....
Půjčovna koloběžek Malá Skála - KOSTKA Tour 3

Koloběžka Kickbike Cruise Max

Koloběžka Cruise Max je speciálkou v naší Půjčovně koloběžek Klokočí. Koloběžka má nejen lehký duralový rám, ale také jsou její kola vybavena širšími plášti. Širší a tím také vyšší plášť dělá z koloběžky velmi rychlý a při sjezdech a klopení v zatáčkách také stabilní stroj. Když přičteme výšku plášťů, můžeme napsat, že jde o koloběžku s osmadvaceti palcovým kolem vpředu a s jednadvaceti palcovým zadním kolem.
....
Půjčovna koloběžek Malá Skála - koloběžka KICKBIKE Cruise Max

Cyklistické helmy

Ke koloběžkám půjčujeme helmy od americké společnosti Bontrager, která je dodavatelem příslušenství například pro firmu Trek.