Půjčovna lodí Jizera - Farma Klokočí - kánoe - rafty - Malá Skála
....
....
....
Půjčovna koloběžek Klokočí

Půjčovna koloběžek Klokočí - Cyklostezka Jizera - Malá Skála - Dolánky

Na Koloběžce po Českém ráji

Na koloběžkách z Půjčovny lodí a koloběžek Klokočí se můžete vydat kamkoli po celém Českém ráji. Vedle oblíbené cyklostezky Jizera, kterou využijí (vzhledem k rovinatému terénu) především rodiny s dětmi a senioři, je možné koloběžku také zapůjčit na celodenní výlety po Českém ráji. Nechat se například prázdninovým cyklobusem společně s koloběžkou vyvézt na kopec a zpátky do údolí Jizery se vydat po nenáročné trase s gravitací v zádech.
Naše půjčovny koloběžek Klokočí najdete v Malé Skále a v obci Dolánky přímo na březích řeky Jizery. U obou základen máme vlastní parkoviště pro zákazníky, kde bezplatně zaparkujete. Hledejte symbol šneka na kánoi. Konkrétní tipy na zajímavé výlety s koloběžkami najdete zde: Trasy výletů na koloběžce

Spojte plavbu na lodi s výletem na koloběžce

V údolí řeky vede nová cyklostezka Jizera. Nabízí se tak především u jednodenních výletů zajímavá alternativa pro návrat k Vašemu automobilu. Do cíle plavby Vám můžeme přichystat moderní koloběžky značek Kickbike a Kostka, na kterých se pohodlně a zábavně dopravíte zpět. Koloběžky máme přímo v naší Půjčovně lodí a koloběžek Klokočí, proto je můžete objednávat současně s rezervací kánoí a raftů.