Půjčovna lodí Jizera - Farma Klokočí - kánoe - rafty - Malá Skála
....
....
....
Půjčovna koloběžek Dolánky

Půjčovna koloběžek Dolánky - Rezervace: kolobezky@klokoci.cz nebo tel.: 601 540 540

Základna Půjčovny koloběžek KLOKOČÍ v Dolánkách

V Půjčovně koloběžek Klokočí v Dolánkách pro Vás máme celé léto připravené koloběžky značek Kostka a KickBike. Koloběžky v Dolánkách slouží mimo jiné pro vodáky, kteří do Dolánek plují na našich kánoích a raftech ze Spálova, Železného Brodu, Líšného a Malé Skály a v Dolánkách plavbu končí. Z Dolánek se pak na zpět, nejčastěji do Malé Skály, vracejí po cyklostezce Jizera právě na koloběžkách. V Půjčovně koloběžek Dolánky – Farmě Klokočí si však můžete zapůjčit koloběžku na jakýkoli výlet do okolí. Nebo si kolobku půjčit i na více dní a odvézt si ji třeba sebou na chatu do nedalekých Jizerských hor. Koloběžky půjčujeme také v naší základně v Malé Skále: Půjčovna koloběžek Malá Skála
....
Půjčovna koloběžek Dolánky - MAPA

Půjčovna koloběžek Dolánky + parkování zdarma

Půjčovna lodí a koloběžek Klokočí má v Dolánkách na břehu řeky Jizery vlastní pozemek. A tak můžeme našim zákazníkům nabídnout bezplatné parkování. Pozemek navazuje na cyklostezku Jizera – Greenway a také na břeh řeky Jizery, kde jsme pro vodáky, kteří odevzdávají lodě do naší půjčovny Klokočí, vybudovali výstupní molo. Přijeďte do Půjčovny Klokočí do základny v Dolánkách u Turnova, kde si můžete půjčit koloběžku nebo podniknout krátký výlet na kánoi nebo raftu proti proudu k restauraci Zrcadlová koza, případně se vydat na delší plavbu po Jizeře z Dolánek do Přepeř, Ploukonic nebo Svijan.
Pozor! V Dolánkách se nachází také drahé placené parkoviště jiného podnikatelského subjektu. V případě, že jste našimi zákazníky využijte parkování zdarma přímo na pozemku Farmy Klokočí.
....
Půjčovna koloběžek Dolánky - Jez
....
Půjčovna koloběžek a lodí Dolánky - molo pro výstup vodáků